Нарвский союз 13.06.2015г. в Йыхви ул Kalmistu открывал памятник ликвидаторам аварии на Чернобыльской АЭС.
07. mail 1986 formeeriti Jõhvis katastroofipiirkonda saatmiseks tsiviilkaitsepolk.
Cм. RusDelfi
Cм. Põhjarannik 15.06.2015